• szafy wnękowe
  • szafa przesuwne do zabudowy
  • garderoba
  • szafa na wymiar

Szafy wnękowe – Kraków

Nowoczesne szafy wnękowe stanowią sprawdzony sposób na estetyczną i niezwykle funkcjonalną zabudowę wnęk w sypialni, garderobie, ale również w pomieszczeniach biurowych czy pokojach dziecięcych. Wykonujemy szafy wnękowe na zamówienie, oferując swoje usługi klientom indywidualnym, a także biznesowym z Krakowa i okolic.

Szafy wnękowe do zabudowy

Jeśli szukasz sprawdzonych rozwiązań w zakresie zabudowy wnęki w sypialni, zachęcamy do skorzystania z naszej oferty szaf wnękowych na wymiar. To nowoczesne i niezwykle funkcjonalne rozwiązanie pozwoli zoptymalizować przestrzeń w każdym pomieszczeniu, sprawdzając się zarówno w przestronnych, jak i ciasnych wnętrzach. Wykonywane przez nas szafy wnękowe łączą w sobie nowoczesny design, najwyższą jakość zastosowanych materiałów oraz szerokie możliwości wyposażenia – konfigurowane na indywidualne zamówienie.

Oferujemy m.in. szafy wnękowe z drzwiami skrzydłowymi, czy przesuwnymi, w pełni dopasowane do wymiarów i konstrukcji pomieszczenia. Jeśli chodzi o wnętrza, szafa do zabudowy może zostać wyposażona w półki lub drążki do wieszania ubrań, a jeśli interesuje Cię połączenie obu tych rozwiązań, to w naszej ofercie również jest ono dostępne.

Zamawiając szafy wnękowe na wymiar w naszej firmie, możesz liczyć na najwyższą jakość zastosowanych materiałów, profesjonalny montaż oraz szeroki wybór dostępnych wzorów, a także funkcjonalności. Na wszystkie wykonane przez nas usługi udzielamy 5-letniej gwarancji, oferując bezpłatny dojazd i pomiary.

Dokonujemy wyceny drogą telefoniczną, e-mailową na podstawie projektu, rysunku lub zdjęcia, a także osobiście – w domu u klienta.

Tel. : 601-426-946 , 12-307-11-45

Dojazd z wzorami, pomiar i wycena – BEZPŁATNIE!