• szafy wnękowe
  • szafa przesuwne do zabudowy
  • garderoba
  • szafa na wymiar

Szafa przesuwna – Kraków

Szukasz niezawodnych i funkcjonalnych rozwiązań w zakresie szaf przesuwnych na wymiar? Sprawdź naszą ofertę! Firma Malub wykonuje solidne i nowoczesne szafy przesuwne na zamówienie, oferując swoje usługi klientom indywidualnym oraz biznesowym z Krakowa i Małopolski. Gwarantujemy atrakcyjne ceny i szybkie terminy realizacji.

Funkcjonalna szafa przesuwna na zamówienie

Solidne, komfortowe i nowoczesne szafy przesuwne znajdują zastosowanie w salonie, sypialni, garderobie oraz w innych pomieszczeniach mieszkalnych, a także w przestrzeni biurowej. Odpowiednio zaprojektowana szafa przesuwna stanowi kompleksową alternatywę dla komody, bieliźniarki, czy pozostałych typów mebli. Doskonale sprawdza się w mniej przestronnych pomieszczeniach, w których otwieranie drzwi skrzydłowych byłoby problemem. Jednocześnie szafa przesuwna doskonale komponuje się z nowoczesnymi trendami w aranżacjach, dzięki czemu będzie pasować do każdego wnętrza, niezależnie od jego wystroju.

Proponujemy szafy przesuwne na wymiar, wykorzystując w codziennej pracy najwyższej jakości tworzywa i akcesoria meblowe. Oferujemy szeroką gamę kolorów, różne rodzaje frontów i wykończeń oraz wyposażenie wnętrz dopasowane do indywidualnych preferencji naszych klientów. Na wszystkie usługi udzielamy 5-letniej gwarancji, zapewniając bezpłatny dojazd do klienta i pomiary. Mieszkasz w Krakowie lub okolicach i interesuje Cię szafa przesuwna na zamówienie? Sprawdź naszą ofertę, a następnie zleć wykonanie mebli na wymiar do salonu, sypialni, garderoby lub biura.

Dokonujemy wyceny drogą telefoniczną, e-mailową na podstawie projektu, rysunku lub zdjęcia, a także osobiście – w domu u klienta.

Tel. : 601-426-946 , 12-307-11-45

Dojazd z wzorami, pomiar i wycena – BEZPŁATNIE!