• szafy wnękowe
  • szafa przesuwne do zabudowy
  • garderoba
  • szafa na wymiar

Szafa wnękowa w sypialni

Niezależnie od tego, czy pragniesz efektywnie zagospodarować przestrzeń czy zależy Ci na tym, aby zwiększyć funkcjonalność i użyteczność sypialni, starannie zaprojektowana i wykonana szafa przesuwna może okazać się doskonałym rozwiązaniem. Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom klientów, wykonujemy meble na wymiar w dowolnym kolorze, rozmiarze oraz stylu. Chociaż siedziba naszej firmy znajduje się w Krakowie, tworzymy szafy dla klientów z całego województwa małopolskiego.

Szafa na zamówienie czy gotowa – którą wybrać?

W salonach meblowych można zetknąć się z szeroką gamą różnego rodzaju szaf, które są dostępne w wielu różnorodnych wymiarach. Jednak mimo tak zróżnicowanego asortymentu nie zawsze można znaleźć mebel, który wpasuje się w określoną przestrzeń i pozwoli funkcjonalnie wykorzystać każdy metr kwadratowy powierzchni. W takiej sytuacji najlepszym rozwiązaniem wydają się szafy przesuwne na wymiar, które idealnie pasują do miejsca przeznaczenia, a co więcej, pozwalają efektywnie zagospodarować przestrzeń. Dzięki tego rodzaju meblom można bez trudu zaaranżować każdą, nawet najbardziej nietypową sypialnię, zyskując funkcjonalne miejsce do przechowywania spodni, koszul, sukienek, bielizny, odzieży wierzchniej itp.

Jeszcze jednym powodem, dla którego warto zdecydować się na szafę na zamówienie, jest fakt, że samodzielnie można wybrać jej kolor, styl czy sposób wykończenia. Do wypełnień drzwi przesuwnych może zostać zastosowana płyta meblowa, lustro, bambus, a nawet oryginalnie się prezentujące szkło kolorowe. W ten sposób możemy mieć pewność, że zyskamy produkt nie tylko szyty na miarę naszych potrzeb, ale także taki, który idealnie wkomponuje się w charakter sypialni.

Jakie drzwi może posiadać szafa wnękowa na wymiar?

Decydując się na szafę do zabudowy, warto zastanowić się nad typem drzwi, jakie zostaną w niej zastosowane. Na chwilę obecną największą popularnością cieszą się drzwi przesuwne, ponieważ podczas otwierania nie wymagają dodatkowej przestrzeni. Z tego względu doskonale spełniają swoją funkcję zwłaszcza w niewielkich pomieszczeniach, w których chcemy efektywnie zagospodarować przestrzeń.

Szafa wnękowa w sypialni może zostać też wyposażona w drzwi składano-przesuwne, określane niekiedy mianem drzwi łamanych. Charakteryzują się one tym, że jedno ze skrzydeł składa się w połowie szerokości, ale równocześnie można je bez trudu przesunąć w dowolne miejsce mebla. Taka opcja pozwala na komfortowe dotarcie do każdego miejsca w szafie, a co więcej, daje możliwość zastosowania dowolnego ułożenia takich elementów jak wieszaki, kosze czy szuflady.

Funkcjonalne i solidnie wykonane szafy do zabudowy

Nasza firma z siedzibą zlokalizowaną w dogodnej części Krakowa wykonuje nowoczesne i funkcjonalne szafy wnękowe do sypialni. Korzystając z najwyższej jakości komponentów, realizujemy nawet najbardziej nietypowe zlecenia, dbając przy tym, aby każdy z naszych projektów zapewniał swobodę i komfort użytkowania przez wyjątkowo długi czas.

Dokonujemy wyceny drogą telefoniczną, e-mailową na podstawie
projektu, rysunku lub zdjęcia, a także osobiście – w domu u klienta.
Tel. : 601-426-946 , 12-307-11-45

Dojazd z wzorami, pomiar i wycena – BEZPŁATNIE!