• szafy wnękowe
  • szafa przesuwne do zabudowy
  • garderoba
  • szafa na wymiar

Szafa na wymiar w salonie

Poszukując ciekawej alternatywy dla witryn czy kredensów, które niegdyś królowały w salonach, warto zwrócić uwagę na nowoczesne i funkcjonalne szafy do zabudowy. Tego typu meble realizowane na zamówienie można bez trudu wkomponować praktycznie w każdą przestrzeń, samodzielnie określając ich kolor, styl czy sposób wykończenia. Nasza firma wykonuje szafy wnękowe dla klientów z Krakowa i całego województwa małopolskiego, wykorzystując wysokiej jakości materiały oraz starannie wyselekcjonowane komponenty pochodzące od renomowanych producentów.

Jak dopasować szafę wnękową do charakteru wnętrza?

Meble z drzwiami przesuwnymi coraz częściej pojawiają się nie tylko w sypialniach czy przedpokojach. Z ich pomocą są aranżowane także pokoje dzienne, zwłaszcza że szafy z tego typu skrzydłami znakomicie wyglądają zarówno w małych pomieszczeniach, jak i w dużych, przestronnych salonach. Bogata gama materiałów, z jakich mogą być tworzone, a także szerokie spektrum stylów sprawia, że taki mebel można zaaranżować w dowolny sposób, w zależności od preferencji i potrzeb klienta.

Szafy do zabudowy mają to do siebie, że nie zabierają wiele miejsca, dzięki czemu doskonale spełniają swoją funkcję przede wszystkim w niewielkich pokojach dziennych, ale oczywiście nie tylko. Tego typu meble na wymiar spokojnie pomieszczą odzież wszystkich domowników, ale często są wykorzystywane również do przechowywania wielu różnego rodzaju innych przedmiotów, takich jak odkurzacz, deska do prasowania, suszarka itp.

Najbardziej widocznym elementem szafy wnękowej jest front. W nowoczesnych wnętrzach doskonale sprawdzają się meble z drzwiami lacobel oraz lustrami, które optycznie powiększają przestrzeń i jednocześnie są łatwe do utrzymania w czystości. Jasna kolorystyka ułatwia dopasowanie szafy do pozostałych mebli oraz wkomponowanie jej w otoczenie. Do pomieszczeń tradycyjnych możemy natomiast zaproponować szafę na zamówienie ze skrzydłami wykonanymi z płyty meblowej w kolorze drewna, rattanowej lub bambusowej.

Szafy przesuwne wykonane z dbałością o najmniejsze detale

Nasza firma z dogodnie zlokalizowaną siedzibą na terenie Krakowa wykonuje szafy wnękowe w szerokiej gamie kolorów, wzorów oraz stylów, które są dostępne zarówno w systemach aluminiowych, jak i stalowych. Do wypełnień drzwi stosujemy między innymi takie materiały, jak wyżej wspomniane lustra, szkło lacobel, płyty meblowe, rattan oraz bambus. Dzięki temu szafa przesuwna nie musi pełnić w pomieszczeniu wyłącznie funkcji praktycznej – może też stać się ciekawą ozdobą wnętrza, podkreślając jego niepowtarzalny charakter.

Projektanci z naszej firmy pomogą w stworzeniu takiego mebla, który spełni indywidualne oczekiwania klienta i będzie możliwie jak najlepiej dopasowany do stylu pokoju dziennego. Szafa wnękowa może zostać stworzona na planie prostokąta, kwadratu, litery „L” itp. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości komponentów możemy zagwarantować, że każdy z naszych projektów z całą pewnością spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników.

 

Dokonujemy wyceny drogą telefoniczną, e-mailową na podstawie
projektu, rysunku lub zdjęcia, a także osobiście – w domu u klienta.
Tel. : 601-426-946 , 12-307-11-45

Dojazd z wzorami, pomiar i wycena – BEZPŁATNIE!