• szafy wnękowe
  • szafa przesuwne do zabudowy
  • garderoba
  • szafa na wymiar

Szafa na wymiar w kuchni

Jeszcze do niedawna szafy przesuwne były wykorzystywane przede wszystkim do aranżowania sypialni, salonów oraz przedpokojów. Dzisiaj natomiast coraz częściej można je dostrzec w pomieszczeniach kuchennych, w których stanowią element nowoczesnej zabudowy wnętrza. Tego rodzaju meble na wymiar pozwalają przechowywać praktycznie wszystko, nic więc dziwnego, że tak wiele osób wykorzystuje je w swoich kuchniach. Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom klientów, nasza firma z Krakowa wykonuje funkcjonalne, trwałe i estetyczne szafy wnękowe oraz przesuwne na zamówienie, podejmując się realizacji nawet najbardziej nietypowych zamówień.

Szafa jako alternatywa dla tradycyjnych szafek kuchennych?

W kuchni bardzo często brakuje miejsca, aby w wygodny sposób móc przechowywać naczynia, sprzęty AGD, książki kucharskie. Niegdyś popularne było aranżowanie spiżarni, w których nasze babcie i prababcie przetrzymywały różnego rodzaju kiszonki, domowe przetwory itp. Dzisiaj podobną rolę może odgrywać funkcjonalna szafa przesuwna, w której będziemy mogli pomieścić nie tylko słoiki, ale także owoce, warzywa czy wiele innych produktów. Tego typu mebel wykonany na wymiar z powodzeniem może zastąpić tradycyjne szafki kuchenne, stanowiąc nowoczesne i jednocześnie praktyczne wyposażenie każdej kuchni, bez względu na styl, w jakim została zaaranżowana. Atutem tego rodzaju szaf są przede wszystkim lekkie i wyjątkowo proste w obsłudze drzwi przesuwne, które przy pomocy jednego ruchu ręki pozwalają uzyskać dostęp do najpotrzebniejszych akcesoriów.

Dlaczego jeszcze warto zdecydować się na szafę w kuchni?

Starannie zaprojektowana zabudowa z półkami, koszami i innymi akcesoriami to idealny sposób na to, aby ukryć różnego rodzaju sprzęty, naczynia oraz przybory kuchenne. Dzięki temu zwolni się miejsce na blatach, a co za tym idzie, pomieszczenie będzie prezentować się nowocześnie i elegancko. To także jedna z prostych metod na zaprowadzenie ładu i porządku w kuchni, co jest w szczególnie istotne w przypadku większych rodzin.

Szafa wnękowa wykonana na wymiar doskonale sprawdzi się zarówno jako namiastka spiżarni, jak i może zastąpić tradycyjne szafki kuchenne, pozwalając efektywnie zagospodarować przestrzeń. Taki mebel najlepiej usytuować w pobliżu kuchenki oraz blatu – dzięki temu utworzymy praktyczny ciąg roboczy. W niewielkich kuchniach dobrym rozwiązaniem będą szafy z drzwiami przesuwnymi, które nie wymagają dodatkowego miejsca podczas otwierania i zamykania. Opcja ta jest polecana zwłaszcza w pomieszczeniach kuchennych z wąskim przejściem.

Z jakich materiałów tworzymy meble na zamówienie do kuchni?

Nasza firma realizuje szafy do zabudowy wyłącznie przy wykorzystaniu trwałych i sprawdzonych materiałów. Do wypełnień drzwi przesuwnych stosujemy między innymi lustra, szkło kolorowe, płyty meblowe oraz bambus. Tego typu meble od wolnostojących różnią się przede wszystkim tym, że nie mają podłogi i pleców. Dzięki temu wykorzystują więcej powierzchni i mogą swobodnie oddychać, zapewniając wieloletnie użytkowanie. Chociaż siedziba naszej firmy mieści się na terenie Krakowa, wykonujemy meble na zamówienie dla klientów z całego województwa małopolskiego.

Dokonujemy wyceny drogą telefoniczną, e-mailową na podstawie
projektu, rysunku lub zdjęcia, a także osobiście – w domu u klienta.
Tel. : 601-426-946 , 12-307-11-45

Dojazd z wzorami, pomiar i wycena – BEZPŁATNIE!