• szafy wnękowe
  • szafa przesuwne do zabudowy
  • garderoba
  • szafa na wymiar

Szafa do zabudowy w przedpokoju

Jako doświadczona firma naszym klientom możemy zaproponować estetyczne i solidnie wykonane meble na wymiar nie tylko do salonu czy sypialni, ale także do przedpokoju. Szafa przesuwna to idealne rozwiązanie w sytuacji, kiedy nie dysponujemy zbyt dużą powierzchnią i zależy nam, aby efektywnie zagospodarować przestrzeń. Siedziba naszego przedsiębiorstwa znajduje się w Krakowie, ale podejmujemy się realizacji zleceń dla klientów z całej Małopolski.

Szafa wolnostojąca czy stworzona na zamówienie?

Chociaż na rynku można znaleźć szeroki wybór szaf wolnostojących, to nieustannie od kilku lat dużą popularnością cieszą się szafy produkowane na wymiar. Wszystko to dlatego, że tego rodzaju meble są tworzone dokładnie według indywidualnych potrzeb zamawiającego. Dzięki temu są idealnie dopasowane zarówno do określonych preferencji klienta, jak i do wielkości oraz charakteru pomieszczenia. Zamówienie takiej szafy do zabudowy wiąże się także z możliwością samodzielnego wyboru materiałów, z jakich mebel ma zostać wykonany.

Jeśli poszukujemy rozwiązania do nowoczesnego przedpokoju, wówczas możemy zdecydować się na szafę z lustrem lub drzwiami lacobel w jasnej kolorystyce, którą z łatwością dopasujemy do pozostałych mebli. Z kolei do wnętrza zaaranżowanego w stylu rustykalnym czy retro ciekawą propozycją może być szafa wnękowa ze skrzydłami wykonanymi z płyty meblowej w kolorze naturalnego drewna, która będzie cechować się nie tylko wyjątkową funkcjonalnością, ale także ponadczasową elegancją.

Szafy wnękowe szyte na miarę potrzeb

Decydując się na zamówienie szafy na wymiar, zawsze w pierwszej kolejności warto zwracać uwagę na jakość materiałów, a także na to, aby dostęp do przechowywanych rzeczy był w miarę swobodny. Jest to szczególnie ważne ze względu na fakt, że w przedpokojach najczęściej przechowujemy okrycia wierzchnie, po które niejednokrotnie sięgamy, śpiesząc się do wyjścia. W mniejszych korytarzach najlepiej sprawdzą się meble z drzwiami przesuwnymi, natomiast w nieco większych pomieszczeniach można poeksperymentować ze skrzydłami, stawiając np. na drzwi składano-przesuwne.

Wybierając szafę na zamówienie, możemy mieć pewność, że uzyskamy mebel, który będzie nie tylko funkcjonalny, ale także pozwoli nam na maksymalne wykorzystanie powierzchni przedpokoju. Wprawdzie dobrej jakości szafa wnękowa jest droższa od mebla wolnostojącego, ale bez wątpienia takie rozwiązanie jest o wiele bardziej estetyczne i praktyczne. Dzięki temu nawet niewielki korytarz można zaaranżować niezwykle oryginalnie, podkreślając jego styl oraz dodając mu niepowtarzalnego charakteru.

Dlaczego warto zdecydować się na naszą szafę wnękową?

Tworzone przez nas szafy przesuwne powstają przy wykorzystaniu starannie wyselekcjonowanych materiałów oraz wysokiej jakości komponentów, dzięki czemu są trwałe, wytrzymałe i zapewniają wieloletnie użytkowanie. Mogą stanowić doskonałą inwestycję na lata, wkomponowując się zarówno w klasyczną, jak i w nowoczesną przestrzeń. Realizowane przez nas meble na zamówienie mogą stanowić doskonałą propozycję nie tylko dla mieszkańców Krakowa, ale i wielu innych miejscowości województwa małopolskiego.

 

Dokonujemy wyceny drogą telefoniczną, e-mailową na podstawie
projektu, rysunku lub zdjęcia, a także osobiście – w domu u klienta.
Tel. : 601-426-946 , 12-307-11-45

Dojazd z wzorami, pomiar i wycena – BEZPŁATNIE!