• szafy wnękowe
  • szafa przesuwne do zabudowy
  • garderoba
  • szafa na wymiar

Szafa do zabudowy w garażu

Wiertarki, piły, młotki, klucze nasadowe… to tylko przykładowe akcesoria, które można znaleźć zarówno w garażach znajdujących się w zakładach przemysłowych, jak i w tych przy domach jednorodzinnych. Chcąc zaprowadzić porządek w takim miejscu, warto zdecydować się na szafę, dzięki której uporządkujemy przestrzeń i zorganizujemy przedmioty używane na co dzień. Jeśli nie chcemy inwestować w szafę wolnostojącą, wówczas dobrym rozwiązaniem mogą być meble na zamówienie. Nasza firma z Krakowa wykonuje solidne szafy przesuwne i wnękowe, korzystając z najwyższej jakości materiałów oraz komponentów dostarczonych przez renomowane i znane na rynku marki.

Na co zwrócić uwagę, zamawiając szafę do garażu?

Garaż jest miejscem służącym przede wszystkim do parkowania samochodu, dlatego szafa do zabudowy musi zostać właściwie umieszczona, aby w żaden sposób nie blokować wjazdu oraz wyjazdu pojazdom. Najbezpieczniejszą lokalizacją wydaje się ściana znajdująca się naprzeciw bramy garażowej i ta też jest najczęściej wybierana.

Usytuowanie nie jest oczywiście jedyną kwestią, którą należy mieć na uwadze podczas wyboru szafy do garażu. Równie istotne znaczenie ma materiał, z którego zostanie wykonany mebel. Tutaj należy mieć na uwadze, że garaż jest pomieszczeniem o dość charakterystycznych warunkach, gdyż często panuje w nim duża wilgotność. Z tego względu szafa wnękowa do garażu powinna zostać zaprojektowana i wyprodukowana z surowców, które będą trwałe, wytrzymałe oraz odporne na działanie niekorzystnych czynników zewnętrznych.

Ze względu na bezpieczeństwo szafa do zabudowy w garażu nie powinna posiadać frontu wykonanego ze szkła. Chociaż powszechnie wiadomo, że szklane wypełnienia optycznie powiększają przestrzeń i sprawiają, że wydaje się ona jaśniejsza, to w tak specyficznym pomieszczeniu, jakim jest garaż, z całą pewnością nie spełnią one swojej funkcji. Najlepszym rozwiązaniem będą fronty z płyty meblowej, które są dostępne w wielu wariantach kolorystycznych.

Łatwa i intuicyjna organizacja przestrzeni

Starannie wykonana szafa przesuwna na wymiar może stanowić doskonałe narzędzie do zachowania porządku w każdym garażu. Dzięki niej można raz na zawsze skończyć z wszechobecnym bałaganem i chaosem, a więc z leżącymi na podłodze kluczami, śrubkami, narzędziami itp. Jeśli zależy nam na szczególnie funkcjonalnym meblu, wówczas dobrym pomysłem może być zamówienie szafy z półkami oraz dodatkowym miejscem na pojemniki, które idealnie sprawdzą się do przechowywania gwoździ, wkrętów i tym podobnych akcesoriów.

Chcąc posiadać praktyczną i wytrzymałą szafę w garażu, zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy z Krakowa. Na indywidualne życzenia klientów realizujemy szafy na wymiar w systemach stalowych i aluminiowych o różnych kształtach profili, które są dostępne w szerokiej gamie kolorów, stylów oraz rozmiarów. Nasze meble z całą pewnością spełnią oczekiwania każdego kierowcy, ale z powodzeniem będą mogły być też wykorzystywane przez pozostałych domowników.

Dokonujemy wyceny drogą telefoniczną, e-mailową na podstawie
projektu, rysunku lub zdjęcia, a także osobiście – w domu u klienta.
Tel. : 601-426-946 , 12-307-11-45

Dojazd z wzorami, pomiar i wycena – BEZPŁATNIE!