• szafy wnękowe
  • szafa przesuwne do zabudowy
  • garderoba
  • szafa na wymiar

Garderoba na wymiar

Jednym z coraz częściej praktykowanych rozwiązań w domach i mieszkaniach jest garderoba na wymiar. Jak się okazuje, wcale nie trzeba dysponować dużą przestrzenią, aby móc zaaranżować kącik, który umożliwi nam wygodne przechowywanie ubrań wszystkich domowników. Jeśli i Ty marzysz o posiadaniu funkcjonalnej garderoby, doskonale trafiłeś. Nasza firma z Krakowa specjalizuje się w tworzeniu estetycznych i praktycznych mebli na wymiar, z których pomocą z całą pewnością stworzysz garderobę swoich marzeń.

Na co zwrócić uwagę, planując garderobę?

Trudno jednoznacznie określić miejsce, w którym powinna znaleźć się garderoba. Jeśli nie mamy możliwości zaaranżowania jej w odrębnym pomieszczeniu, wówczas w tym celu można wykorzystać szafę na wymiar. Niezależnie od tego, którą opcję wybierzemy, zawsze należy postarać się o odpowiednie zaplanowanie garderoby, biorąc pod uwagę, chociażby fakt, jakie ubrania zamierzamy w niej przechowywać. Trzeba też pamiętać, że garderoba na zamówienie powinna być dostosowywana do metrażu, jakim dysponujemy. Może zostać zbudowana na planie prostokąta, kwadratu lub litery „L”.

Urządzając garderobę i zamawiając odpowiednie meble na wymiar, warto też starannie przemyśleć miejsce, w którym się one znajdą. Raczej nie należy ich umieszczać w pobliżu kuchni. O wiele lepszym rozwiązaniem może być zaaranżowanie miejsca do przechowywania odzieży w pobliżu sypialni lub przedpokoju. Dobrym pomysłem może być też urządzenie garderoby na poddaszu.

Funkcjonalna szafa wnękowa w roli garderoby

W małych mieszkaniach bardzo często na garderobę wybierana jest szafa wnękowa realizowana na zamówienie. Taki mebel bez trudu może pomieścić wszystkie niezbędne rzeczy, a więc okrycia wierzchnie, spodnie, bluzy, swetry, obuwie itp. Dzięki rozwiązaniu zaprojektowanemu i wykonanemu na wymiar można bardzo precyzyjnie dostosować gabaryt szafy do pomieszczenia, niezależnie od tego, gdzie zamarzymy zaaranżować miejsce do przechowywania odzieży. Pamiętajmy też, że podstawą aranżacji garderoby na zamówienie są odpowiednie akcesoria takie jak półki, drążki, wieszaki itp.

Dokonujemy wyceny drogą telefoniczną, e-mailową na podstawie
projektu, rysunku lub zdjęcia, a także osobiście – w domu u klienta.
Tel. : 601-426-946 , 12-307-11-45

Dojazd z wzorami, pomiar i wycena – BEZPŁATNIE!