• szafy wnękowe
  • szafa przesuwne do zabudowy
  • garderoba
  • szafa na wymiar

Meble na wymiar

Firma Malub projektuje i wykonuje meble na wymiar dla domu i dla firm. Zapewniamy bezpłatną wycenę i pomiar oraz doradztwo w wyborze optymalnych rozwiązań projektowych i materiałowych. Możemy wykonać meble na wymiar według Państwa projektu na podstawie rysunku lub zdjęcia, jak również proponujemy własne rozwiązania. Wykonując projekty mebli na wymiar kierujemy się przede wszystkim ich funkcjonalnością oraz atrakcyjnym wyglądem. W naszej ofercie znajdą Państwo wszelkie dostępne materiały z jakich produkuje się meble na wymiar, takie jak płyty laminowane, płyt mdf oklejanych folią pcv, płyty lakierowane oraz wiele innych. Nasze zrealizowane projekty to meble na zamówienie do pokoju, sypialni, salonu , łazienki, zabudowy przedpokoju, meble dla firm, szkół, urzędów, biur itp. Posiadamy duże doświadczenie oraz szeroka wiedzę w zakresie produkcji mebli. Oferujemy niskie ceny na materiały i usługi oraz gwarancje 5 lat.

Dokonujemy wyceny drogą telefoniczną, e-mailową na podstawie
projektu, rysunku lub zdjęcia, a także osobiście – w domu u klienta.
Tel. : 601-426-946 , 12-307-11-45 , e-mail : Lmax30@wp.pl

Dojazd z wzorami, pomiar i wycena – BEZPŁATNIE!

Decydując się zamówić meble na zamówienie mamy szerokie pole do popisu. Sami decydujemy o ich wymiarze, kolorze i kształcie. Dzięki temu meble idealnie wpiszą się w przestrzeń pokoju czy posiadane w mieszkaniu wnęki i doskonale wypełnią wolne miejsca od podłogi do sufitu.
To właśnie dobre dopasowanie gwarantuje nam funkcjonalną aranżację przestrzeni i praktyczną korzyść z mebli na wymiar. Nawet wąska wnęka, w którą wydawać by się mogło nic nie wstawimy, może przemienić się w funkcjonalny regał, z półkami w dowolnym wymiarze i rozstawie, pasującym do głębokości wnęki, wykonanymi z płyty odpowiedniej grubości, na których ustawimy kolekcję płyt lub ulubionych książek.

Jeśli potrzebujemy komodę do przedpokoju w płytszym niż zazwyczaj wymiarze, bez problemu możemy zamówić taki mebel na wymiar i zdecydować nie tylko o jego gabarytach, ale także głębokości i ilości szuflad, sposobie ich otwierania, zamykania i rodzaju uchwytów. Wiele materiałów używanych w meblach na wymiar można ciekawie zestawiać i łączyć, dzięki czemu meble są jeszcze bardziej nietypowe i oryginalne.

meble na wymiar

Meble na zamówienie

Przy zastosowaniu mebli na zamówienie bez problemu zamaskujemy wystające ze ściany elementy lub sprytnie je obudujemy, nie tracąc nic z funkcjonalności i estetyki mebla. Sami ustalimy, czy w szafie potrzebne nam są półki, jak gęsto rozstawione i jakiej głębokości, czy może bardziej sprawdzą się drążki na wiszące ubrania.

Nikt nam nic nie narzuca, nie musimy godzić się na gotowe rozwiązania, a czasami jedynie na pewnego rodzaju kompromis, który jeszcze bardziej pozwoli wydobyć z mebla to, co jest najważniejsze – jego funkcjonalność. A jeśli jeden mebel to za mało, możemy zaplanować i zaprojektować inne meble, które będą pasowały do siebie i do wnętrza.

Jakie mają one być zdecydujemy sami lub wyniknie to z naszych potrzeb. Szafa, łóżko, komoda, regał, biblioteczka, biurko, toaletka, stoliki nocne, garderoba, meble do kuchni czy łazienki, na wymiar możemy zamówić wszystko.

Przy meblach na wymiar sami możemy poczuć się jak projektanci i kreatorzy, którzy tworzą swoje dzieło. Możemy puści wodze fantazji, przenieść częściowo wzór mebla, który zapadł nam w pamięć, dodając od siebie kilka znaczących elementów i stworzyć nową bryłę. Robimy mebel doskonały, taki, który będzie odzwierciedlał nasze oczekiwania i poczucie estetyki, a do tego pomieści wszystko to, co planujemy w nim schować. Sami tworzymy meble na wymiar od tych na drobne rzeczy, bardziej prywatne, do tych na wielkogabarytowe elementy i sprzęty, na które zawsze brakowało miejsca.

Ale, co bardzo istotne, nie tylko wymiar możemy nadać naszym meblom na zamówienie, także kształt, kolor, strukturę wykończenia, wyposażenie wnętrza czy detale w postaci akcesoriów. Zestawiając ze sobą różne materiały, ciekawe strukturalnie i kolorystycznie płyty, przypominające do złudzenia prawdziwe drzewo albo eksperymentując z barwnym szkłem, jesteśmy w stanie zaprojektować bardzo oryginalny i osobisty mebel. Ciekawy wizualnie efekt daje łączenie, czasami wydawać by się mogło, niepasujących z pozoru materiałów, które po zestawieniu otrzymują drugie życie i całkowicie odmieniają charakter mebla.